fbpx
Warta II Poznań

Przełożony mecz Warty II Poznań

Zaplanowany na środę, 11 listopada mecz Warty II Poznań z Tarnovią Tarnowo Podgórne w 20. kolejce Proeko IV ligi został odwołany ze względu na kwarantannę zespołu rywali.

Warta II Poznań i Tarnovia Tarnowo Podgórne miały zmierzyć się ze sobą w środę, 11 listopada o godz. 13 na stadionie przy Drodze Dębińskiej 12. Na ten dzień są zaplanowane mecze 20. kolejki ligowej, która ma zostać rozegrana awansem.

We wtorek do Klubu dotarła jednak informacja, że mecz w “Ogródku” nie odbędzie się w tym terminie. Decyzja Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej jest podyktowana kwarantanną zawodników gości, związaną z zakażeniem koronawirusem. Tarnovia już w poprzedni weekend nie rozegrała meczu ligowego z TPS Winogrady.

Nowy termin rozegrania spotkania Warty II Poznań z Tarnovią Tarnowo Podgórne zostanie ustalony w drodze porozumienia między klubami. Wiadomo, że pojedynek musi się odbyć do końca tego roku.

Drugi zespół “Zielonych” ma już do rozegrania jeden zaległy mecz, po tym jak miesiąc temu nie doszło do skutku spotkanie z Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp.