43aspect

Ceny biletów i karnetów na mecze Warty Poznań – wiosna 2019

Atrakcyjne ceny karnetów na mecze piłkarzy Warty Poznań to nowość w ofercie klubu. Ceny wejściówek na wszystkie wiosenne mecze „Zielonych” zaczynają się już od 50 zł.

Sprzedaż karnetów trwa od połowy lutego. Jest prowadzona za pośrednictwem platformy sprzedaży internetowej https://bilety.klubwarta.pl. Zakupione w internecie karnety będą do odbioru w siedzibie klubu przy Drodze Dębińskiej 12 od środy, 6 marca.

Tego dnia w siedzibie klubu rozpocznie się też przedsprzedaż biletów na pierwszy wiosenny mecz na własnym stadionie – pojedynek z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Pojedyncze bilety w przedsprzedaży kosztują 10 zł (ulgowe) i 15 zł (normalne). Dla dzieci i młodzieży do 13. roku życia Warta Poznań wprowadziła bilety w cenie 2 zł. Nowością są też bilety rodzinne, które uprawniają do wejścia na mecz dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci. Taki bilet w przedsprzedaży kosztuje 25 zł, a w dniu meczu jest droższy o 5 zł.

Kupując karnet lub bilet na mecz Warty Poznań możesz wstąpić do Fortuna Klub Plus i odebrać spersonalizowaną kartę z herbem „Zielonych”.

CENY KARNETÓW WARTY POZNAŃ – WIOSNA 2019

Karnet normalny:
– 50 zł w sprzedaży zamkniętej (
– 60 zł w przedsprzedaży (21 lutego – 3 marca)
– 70 zł w sprzedaży otwartej (od 4 marca)
Karnet ulgowy (młodzież do 18. roku życia, studenci i seniorzy od 60. roku życia):
– 50 zł

CENY BILETÓW WARTY POZNAŃ – WIOSNA 2019

Bilet normalny:
– 20 zł (15 zł w przedsprzedaży)
Bilet ulgowy (młodzież do 18. roku życia, studenci i seniorzy od 60. roku życia):
– 15 zł (10 zł w przedsprzedaży)
Bilet rodzinny (2 osoby dorosłe plus dwoje dzieci):
– 30 zł (25 zł w przedsprzedaży)
Bilet dziecięcy:
– 2 zł (do 13. roku życia)