fbpx

Konferencja po meczu z Legionovią

Trener Wieczorek określił spotkanie jako „pozytywne”, ponieważ wszystkie założenia przedmeczowe sprawdziły się na boisku: „Mecz trzeba ocenić z perspektywy naszego grania pozytywnie. Od początku sezonu gramy dobrą piłkę jeśli chodzi o utrzymanie i realizacje gry. Nie raz nie przekładało się to na wynik, jak chociażby w ostatnich spotkaniach, które remisowaliśmy.”

Pomimo ogólnego zadowolenia trener Legionovii Legionowo znalazł też słabe punkty w grze swojego zespołu – „Cały czas musimy pracować nad momentami, w których łatwo się dekoncentrujemy pod presją. Są takie fragmenty, że wydaje nam si, że musimy czegoś pilnować wtedy wkrada się chaos.”

Trener Bekas na początku konferencji prasowej przeprosił kibiców Warty Poznań: „Ja zanim podsumuje to co było na meczu, muszę przeprosić kibiców w Poznaniu, bo dzisiaj najzupełniej w świecie mój zespół przeszedł obok spotkania.”

„Po momentami bardzo dobrej grze jaką graliśmy w Wejherowie w 10-ciu, cechy wolicjonalne i zaangażowanie było na najwyższym poziomie. Dzisiaj nie wyglądało to tak, jak sobie to założyłem i życzyłem ale mimo wszystko gdzieś bym tych chłopaków usprawiedliwił” – kontynuował Tomasz Bekas. „W defensywie gramy nominalnie jednym środkowym obrońcą. Pozostałe dziury łatamy zawodnikami ze skrzydła i to widać, że oni się tam zbyt dobrze nie czują”.

Na koniec trener Warty Poznań ocenił mecz przez pryzmat ostatnich spotkań Zielonych: „Dzisiaj rozegraliśmy najsłabsze spotkanie w tym sezonie, ale też doceniam jakość i umiejętności piłkarskie Legionovii, bo dzisiaj byli zespołem lepszym i zasłużenie wywiozą z Poznania 3 punkty.”