fbpx

Warta przegrywa w Poznaniu

Mecz Warty Poznań z Legionovią Legionowo miał być kolejnym po spotkaniu z Gryfem Wejherowo, w którym to Zieloni odniosą zwycięstwo. Tak jednak się nie stało i to goście wyjechali z Poznania z trzema punktami.

Przed meczem trener Bekas był zaniepokojony liczbą zawodników, których miał do dyspozycji w tym meczu. Co prawda na ławce znalazł się Bartosz Kieliba, ale tylko i wyłącznie dlatego, że został poproszony o to przez trenera. Prócz niego na ławce zasiedli też Wojciech Onsorge oraz Łukasz Spławski, którzy też nie są jeszcze w pełni dyspozycji.

W meczu z Legionovią, Warciarze nie potrafili dojść do dogodnych sytuacji. Bardzo dobra organizacja naszego rywala spowodowała to, że o okazje bramkowe było naprawdę trudno. W Poznaniu strzelali tylko goście, a dokładniej Marcin Wodecki, który dwa razy zaskoczył Tomasza Laskowskiego.

Po meczu na konferencji prasowej Tomasz Bekas przeprosił wszystkich kibiców Warty Poznań za postawę swojego zespołu.

WARTA POZNAŃ 0:2 (0:1) LEGIONOVIA LEGIONOWIA
Bramki:
0:1 – 40′ Marcin Wodecki
0:2 – 66′ Marcin Wodecki

Zółte kartki: Dejewski (Warta) – Grzelak (Legionovia)

Skład Warta Poznań: Laskowski, Siwek, Dejewski, Fiedosewicz (78′ Splawski), Brzostowski, Białożyt (83′ Szynka), Cywiński (68′ Gozdzik), Biegański, Ciarkowski, Chromiński, Paczyński (60′ Brylewski)

Skład Legionovia Legionowia: Madejski, Grzelak (81′ Golinski), Krotofil, Bajat, Kutarba, Milewski, Koziara, Płonka, Wodecki (68′ Ciach), Garyga (85′ Madenski), Wójcik