fbpx

Czas odrobić zaległości. Zapowiedź meczu z MKS-em Kluczbork

W święto pracy dojdzie do rozegrania zaległego starcia pomiędzy Wartą Poznań a MKS Kluczbork. Początek spotkania w Kluczborku o godzinie 16.

Mecz z MKS Kluczbork miał odbyć się 16 marca, jednak do Kluczborka zawitały obfite opady śniegu i mimo szczerych chęci organizatora mecz musiał zostać przełożony przez zasypaną płytę boiska. Kluby doszły do porozumienia i nowy termin wyznaczono właśnie na pierwszego maja.

Drużyna MKS-u obecnie stara się wyjść ze strefy spadkowej. Gracze z Kluczborka po 26 rozegranych spotkaniach mają na koncie 28 punktów i zajmują piętnaste miejsce w tabeli drugiej ligi. Kluczborczanie w tym sezonie lubią remisować. Są w ścisłej czołówce ekip, które dzielą się „oczkami” ze swoimi rywalami, szczególnie na własnym stadionie. Na czternaście meczów zespół z Kluczborka remisował aż ośmiokrotnie.

Jednak w tym roku gracze MKS-u nie zremisowali żadnego z siedmiu spotkań. Mają również bilans plusowy jeśli chodzi o zwycięstwa i porażki, bo jest to stosunek czterech zwycięstw do trzech porażek.

Początek meczu Warta Poznań – MKS Kluczbork we wtorkowe popołudnie. Start meczu o godzinie 16 w Kluczborku.