fbpx

Wojciech Radtke odebrał wylicytowaną koszulkę Warty Poznań

Poznański prawnik i kibic „Zielonych”, Wojciech Radtke odebrał koszulkę Warty Poznań, którą wylicytował podczas aukcji charytatywnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Oryginalna koszulka meczowa Warty Poznań z autografami zawodników była przedmiotem styczniowej aukcji charytatywnej. Została sprzedana za 510 zł. Zwycięzca licytacji, Wojciech Radtke wsparł w ten sposób zbiórkę pieniędzy w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypomnijmy, że orkiestra grała w tym roku w celu zakupu nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.  – Niezmiernie się cieszę, że mogłem uczestniczyć w tym szlachetnym przedsięwzięciu i wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – mówi  Wojciech Radtke, który właśnie odebrał wygraną koszulkę.

Kibic Warty Poznań Wojciech Radtke z wylicytowaną koszulką na rzecz WOŚP pozuje do zdjęcia z zespołem "Zielonych"

Warta Poznań zaprosiła Wojciecha Radtke na sesję zdjęciową pierwszej drużyny. Miał on okazję usiąść obok trenera Petra Nemca i pozować do wspólnego zdjęcia z całym zespołem oraz sztabem szkoleniowym. Po sesji Pan Wojciech stanął również do zdjęcia z kapitanem „Zielonych”, Bartoszem Kielibą, który wręczył mu wygraną koszulkę. Klub przekazał zwycięzcy licytacji pamiątkowe fotografie z tych wydarzeń. – Dziękuję bardzo trenerom i piłkarzom Warty Poznań za wspólne zdjęcie i niezwykle cenną pamiątkę – podkreśla Wojciech Radtke i dodaje: – Jako kibic dostrzegam w ostatnich miesiącach wiele pozytywnych zmian w Warcie Poznań. Wierzę w to, że starania władz Dumy Wildy przyniosą dalszy rozwój tak zasłużonego dla naszego miasta klubu.


Fot. 3x Adam Ciereszko