fbpx
Trening Warty Poznań przed meczem z Sandecją Nowy Sącz

Warta Poznań trenuje w komplecie przed wyjazdem do Nowego Sącza

22 zawodników wzięło udział w czwartkowym, otwartym dla przedstawicieli mediów, treningu drużyny Warty Poznań. W piątek „Zieloni” ruszą na mecz z Sandecją Nowy Sącz.

W trakcie ponadgodzinnych zajęć trenerzy spory nacisk kładli na przygotowanie taktyczne przed sobotnim pojedynkiem o punkty w Fortuna 1. Lidze. Gdy większość zespołu zeszła już z boiska, pięciu zawodników: Jakub Kiełb, Michał Żebrakowski, Adrian Cierpka, Krzysztof Biegański i Mateusz Wypych, ćwiczyła strzały z rzutów wolnych.

Z kolei Hubert Sobol trenował uderzenia z pola karnego, w sytuacjach sam na sam z bramkarzem, Kondradem Syldatkiem. Dla Huberta Sobola był to zresztą pierwszy od półtora tygodnia trening z drużyną Warty Poznań. Młodzieżowy reprezentant Polski wrócił bowiem z Francji, z turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy, w którym zaliczył trzy występy w kadrze do lat 19.

W ekipie Petra Nemca nie ma graczy kontuzjowanych. Indywidualnie trenował jedynie Adrian Laskowski, który wciąż nie może wrócić do pełni sił po ubiegłorocznej kontuzji ścięgna Achillesa.

Zobacz galerię zdjęć z treningu