fbpx
Mateusz Bodzioch i Kacper Pietrzyk na treningu Warty Poznań

Powrót Mateusz Bodziocha, dwóch zawodników na testach

Obrońca Warty Poznań Mateusz Bodzioch wrócił do treningów z drużyną. Na zajęciach prowadzonych przez trenera Piotra Tworka pojawiło się też dwóch testowanych graczy: obrońca Kacper Pietrzyk i pomocnik Michał Goliński.

Dla Mateusza Bodziocha miniony sezon zakończył się przedwcześnie z powodu urazu twarzy, odniesionego podczas meczu z Rakowem Częstochowa w połowie kwietnia. Doświadczony stoper musiał przejść operację i odpocząć od piłki. Dziś jest już w pełni sił. Na pierwszy trening nie przyjechał jednak za zgodą trenera Piotra Tworka. – Przychyliłem się do prośby Mateusza, który niedawno znów został ojcem. Gratulujemy mu narodzin syna i cieszymy się, że powiększa się zielona, warciańska rodzina. Mateusz jest już z nami i przygotowuje się do nowego sezonu – mówi szkoleniowiec.

W piątkowych zajęciach uczestniczyli również młodzi kandydaci do gry w Warcie Poznań. To obrońca Kacper Pietrzyk (20 lat) z rezerw Legii Warszawa, który wiosną poprzedniego sezonu był wypożyczony do Olimpii Grudziądz, oraz Michał Goliński, 19-letni boczny pomocnik z UKS SMS Łódź. Obaj zagrają w sobotnim sparingu z Pogonią Szczecin.