fbpx
Trening Warty Poznań

Czterech zawodników na testach w Warcie Poznań

Robert Obst, Szymon Zalewski, Dawid Szałas i Dawid Markiewicz to czterech graczy, którzy rozpoczęli w środę testy w Warcie Poznań.

Cała czwórka będzie trenowała z zespołem do końca tygodnia. W sobotę zawodnicy wystąpią w meczu sparingowym z Zagłębiem Lubin – informuje Robert Graf.

W zajęciach prowadzonych przez trenera Piotra Tworka uczestniczą od środy:

Robert Obst, blisko 24-letni defensywny pomocnik lub środkowy obrońca. Ma 192 cm wzrostu i 80 kg wagi. Wychowanek Pogoni Szczecin rozegrał w jej barwach 13 spotkań w ekstraklasie. Ostatni sezon spędził w Ruchu Chorzów.

Robert Obst na testach w Warcie Poznań

20-letni Dawid Szałas jest lewoskrzydłowym, wychowankiem Korony Kielce. Ostatnio grał w rezerwach tego klubu, a ma też za sobą półtoraroczną przygodę z Legią Warszawa i jej juniorskimi zespołami.

Dawid Szałas na testach w Warcie Poznań

Szymon Zalewski (na poniższym zdjęciu – z prawej) to z kolei zawodnik Lecha Poznań. 19-latek występował dotychczas w Centralnej Lidze Juniorów oraz w rezerwach tego klubu. Ma 180 cm wzrostu, waży 79 kg, występuje na pozycji prawego obrońcy. Jest byłym reprezentantem Polski w kategorii U-18.

Szymon Zalewski (z prawej) na testach w Warcie Poznań. Obok Artur Marciniak

Również 19 lat ma Dawid Markiewicz (173cm / 65kg), środkowy pomocnik Arki Gdynia, a konkretnie rezerw trójmiejskiego klubu.

Dawid Markiewicz na testach w Warcie Poznań