fbpx
Piotr Skrobosinski na testach w Warcie Poznań

Przedłużone testy Piotra Skrobosińskiego w Warcie Poznań

Obrońca Polonii Środa Wlkp., Piotr Skrobosiński spędzi kolejny tydzień na testach w Warcie Poznań. Póki co, przygodę z „Zielonymi” zakończył Jan Majsterek z Escoli Varsovia.

Obaj młodzi środkowi obrońcy trenowali z poznańskim zespołem w minionym tygodniu. W sobotę zagrali w sparingu z Unią Swarzędz. Piotr Skrobosiński wyszedł z składzie na drugą połowę, a w jej trakcie zmienił go właśnie Jan Majsterek. – Piotrek już wcześniej był u nas na testach, w lipcu. Teraz sprawdzamy, jak wygląda jego forma po pół roku. Janek to też obiecujący, młody zawodnik. Chcieliśmy zobaczyć przez tydzień pracy na treningach i w sparingu, jak wyglądają na tle zespołu i rywala z niższej ligi – tłumaczył trener Piotr Tworek i wyjaśnił, że czas pokaże, jaka będzie przyszłość obu graczy w Warcie Poznań.

Unia Swarzędz - Warta Poznań 0:3 w sparingu. Jakub Kuzdra, Jan Majsterek, Tomasz Boczek

Na razie decyzje są takie, że Jan Majsterek wrócił już do swojego macierzystego klubu, a testy Piotra Skrobosińskiego zostały przedłużone o kolejny tydzień. Niespełna 21-letni zawodnik Polonii Środa Wlkp. ma też zagrać w kolejnym meczu kontrolnym, czyli zaplanowanym na sobotę, 25 stycznia pojedynku z GKS Bełchatów.


Zobacz galerię zdjęć z meczu z Unią Swarzędz