fbpx
Jakub Kiełb (Warta Poznań)

Jakub Kiełb podpisał nowy kontrakt z Wartą Poznań

Jestem dumny z bycia częścią tej drużyny – mówi obrońca Warty Poznań, Jakub Kiełb, który związał się z klubem nową umową – ważną do czerwca 2022 roku.

Bardzo się cieszę z tego, że Jakub Kiełb podpisał z nami nową umowę. Zostaje z nami na dłużej kolejny zawodnik z trzonu zespołu – podkreśla dyrektor sportowy „Zielonych”, Robert Graf.

Jakub Kiełb rozgrywa właśnie czwarty z rzędu sezon w Warcie Poznań. Trafił na Drogę Dębińską latem 2016 roku i po dwóch sezonach cieszył się z awansu do I ligi. W poprzednich i obecnych rozgrywkach jest podstawowym obrońcą poznańskiego zespołu – rozegrał 19 spotkań ligowych, w których zdobył dwie bramki. W sumie ma już na koncie 94 występy w lidze oraz 2 w Pucharze Polski, strzelił 6 goli.

Warta wraz z Poznaniem stała się moim domem. Cieszę się, że nasz klub w ostatnim czasie tak dobrze się rozwija nie tylko pod kątem sportowym ale i organizacyjnym. Jestem przekonany, że razem wiele osiągniemy – mówi piłkarz pochodzący z Jarocina, który przed przyjściem do Warty Poznań grał Jarocie Jarocin, UKS SMS Łódź, Turze Turek, Bruk-Bet Termalice Nieciecza i Chrobrym Głogów. – Mamy znakomity zespół i jestem dumny z bycia częścią drużyny Warty Poznań. Dlatego też jestem szczęśliwy z podpisania nowej umowy – dodaje Jakub Kiełb.