fbpx
Mecz Warty Poznań w Grodzisku Wlkp.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Warta Poznań – Radomiak Radom

Na stronie bilety.klubwarta.pl rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz Warty Poznań z Radomiakiem Radom w 21. kolejce Fortuna 1 Ligi. Pojedynkiem zaplanowanym na poniedziałek, 2 marca, na godz. 18:00 “Zieloni” rozpoczynają ligowe zmagania w tym roku. Wspieraj zespół na stadionie w Grodzisku Wlkp.! Bilety kosztują 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy).

Trzy miesiące po zwycięstwie 3:0 nad Wigrami Suwałki, które dało piłkarzom Warty Poznań pozycję lidera przed przerwą zimową, zespół trenera Piotra Tworka powalczy o kolejne punkty w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Do Wielkopolski przyjeżdża zespół Radomiaka Radom, z którym poznaniacy po ciężkim boju wygrali 2:0 w pierwszym starciu tych drużyn w tym sezonie. Beniaminek radzi sobie bardzo dobrze i zapowiada się emocjonujące widowisko.

Kup bilet na mecz Warty Poznań z Radomiakiem Radom

W rundzie wiosennej bilet normalny na mecz Warty Poznań będzie kosztował 10 zł, a ulgowy 5 zł. Do zakupu biletów ulgowych są upoważnione dzieci, a także młodzież, studenci i emeryci. Zachęcamy do nabycia biletu w internecie, na stronie bilety.klubwarta.pl. Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupione wejściówki można wydrukować i zabrać ze sobą na mecz lub okazać przy wejściu na stadion na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców. Zakup w internecie to najprostsza i najwygodniejsza metoda zdobycia biletu. Nie ma ryzyka utknięcia w kolejce przy kasie i spóźnienia się na mecz.

W dniu meczu wejściówki będą sprzedawane w kasach biletowych. Bilety uprawniają do wejścia na stadion i zajęcia miejsca na zadaszonej trybunie w sektorach A , B, C lub D. Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy obiekcie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich zajmuje niespełna godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe w poniedziałek, 2 marca:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:54); Przyjazd: Grąblewo (16:43), Grodzisk Wlkp. (16:48)
Wyjazd: Poznań Główny (godz. 17:00); Przyjazd: Grąblewo (17:49), Grodzisk Wlkp. (17:54)

Kibicuj Warcie Poznań w Grodzisku Wlkp! Bądź tego dnia z zespołem “Zielonych”!