fbpx
Trening Warty Poznań. Piłki

Zawieszone treningi piłkarzy Warty Poznań. “Rozjechali się do domów”

Zespół Warty Poznań w niedzielne przedpołudnie ruszałby na mecz z GKS 1962 Jastrzębie, ale po odwołaniu 23. kolejki Fortuna 1 Ligi “Zieloni” zawiesili treningi w klubie. Przez najbliższe dni będą ćwiczyli indywidualnie według wytycznych sztabu szkoleniowego.

Drużyna trenera Piotra Tworka po raz ostatni trenowała w piątek. – Robimy wszystko tak, jakby mecz w Jastrzębiu miał się odbyć normalnie, w poniedziałek – mówił szkoleniowiec jeszcze przed wyjściem na trening. Po zajęciach okazało się, że kolejka ligowa została odwołana ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa COVID-19. Piłkarze dostali wolne do poniedziałku

– W związku z aktualną sytuacją, zawodnicy pierwszej drużyny rozjechali się do domów. Otrzymali oczywiście rozpiski treningowe a ich praca będzie monitorowana przez sztab szkoleniowy – tłumaczy dyrektor sportowy Warty Poznań, Robert Graf i dodaje: – Wszyscy czekamy na rozwój wypadków i wyrażamy głęboką nadzieję, ze w stosunkowo niedługim czasie będziemy mogli wrócić do normalnej pracy i gry w piłkę. Póki co zalecamy jednak zawodnikom, sztabowi szkoleniowemu oraz wszystkim pracownikom Klubu pozostanie w domach.