fbpx
Mecz Warty Poznań w Grodzisku Wlkp.

Trwa sprzedaż biletów na mecz Warta Poznań – Puszcza Niepołomice

Już w sobotę piłkarze Warty Poznań będą mieli okazję zrehabilitować się za porażkę z Chrobrym Głogów. W kolejnym meczu w Grodzisku Wlkp. zmierzą się z Puszczą Niepołomice. Wejściówkę na to spotkanie kupisz już teraz na bilety.klubwarta.pl.

Z pięciu spotkań, które pozostały do zakończenia sezonu Fortuna 1 Ligi, aż trzy “Zieloni” rozegrają jako gospodarze. W sobotę o godz. 17:40  podejmą na stadionie w Grodzisku Wlkp. Puszczę Niepołomice. Zgodnie z przepisami klub może przeznaczyć dla publiczności maksymalnie 25 procent miejsc na widowni. W puli znalazło się więc 456 biletów, które upoważniają do wejścia na sektory A, B, C i D na zadaszonej trybunie grodziskiego obiektu. Oba dotychczasowe mecze rozgrywane w warunkach izolacji obejrzał komplet publiczności.

Bilet na mecz Warta Poznań - Puszcza Niepołomice

Normalny bilet na mecz kosztuje 10 zł, a ulgowy – 5 zł. Do kupna biletów ulgowych są upoważnione dzieci, a także młodzież, studenci i emeryci. Bilety można kupić wyłącznie w Internecie, na bilety.klubwarta.pl. Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu.

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców.

Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy obiekcie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich trwa niespełna godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe w sobotę, 4 lipca:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 13:53); Przyjazd: Grąblewo (14:43), Grodzisk Wlkp. (14:48)
Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:56); Przyjazd: Grąblewo (16:45), Grodzisk Wlkp. (16:50)

Walka o Ekstraklasę wchodzi w decydującą fazę – wspieraj Wartę Poznań w Grodzisku Wlkp.!