fbpx
Warta Poznań, stadion w Grodzisku Wlkp.

Ruszyła sprzedaż zamknięta wejściówek na mecz Warta Poznań – Legia Warszawa

Na platformie bilety.klubwarta.pl można już kupować karty wstępu na mecz Warty Poznań z Legią Warszawa w 6. kolejce PKO Ekstraklasy. Ceny biletów zaczynają się od 25 zł. Tylko do końca września można kupować karnety na jesienne pojedynki “Zielonych” – to najkorzystniejsza oferta.

Po wyjazdowych derbach Poznania, czyli niedzielnym pojedynku z Lechem, piłkarzy Warty Poznań czeka drugi z rzędu występ na obcym stadionie. W piątek, 25 września zmierzą się w Płocku z Wisłą. Natomiast w 6. serii spotkań zespół trenera Piotra Tworka podejmie mistrza Polski, Legię Warszawa. Stołeczna drużyna przyjedzie do Grodziska Wlkp. w niedzielę, 4 października, a mecz rozpocznie się o godz. 15.

Ceny biletów na mecz Warta Poznań – Legia Warszawa

Na mecz Warty Poznań z Legią Warszawa obowiązują następujące ceny biletów:

– dla kibiców, którzy w poprzednim sezonie kupowali wejściówki na bilety.klubwarta.pl i ich numer PESEL widnieje w systemie, bilet normalny kosztuje 35 zł, a ulgowy 25 zł,

– dla pozostałych osób – cena to 40 zł za bilet normalny i 30 zł za ulgowy.

W obu przypadkach dzieciom do lat 3 przysługuje bilet darmowy (0 zł).

Do kupna biletów ulgowych upoważnione są dzieci, a także młodzież, studenci i emeryci (wszyscy na podstawie legitymacji). Bilety można kupić wyłącznie w Internecie, na platformie bilety.klubwarta.pl. Uwaga! Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie.

Zgodnie z przepisami Warta Poznań może udostępnić tylko połowę miejsc na trybunach grodziskiego stadionu. Do nabycia jest więc 2530 wejściówek – w sumie biletów i karnetów.

Sprzedaż zamknięta biletów na mecz Warta Poznań – Legia Warszawa

Do 30 września włącznie bilety na mecz Warta Poznań – Legia Warszawa są dostępne wyłącznie w sprzedaży zamkniętej. Uprawnione do zakupu są osoby, które kupowały wejściówki na mecze “Zielonych” w tym i ubiegłym sezonie. Dotyczy to również zakupu biletów wirtualnych wiosną 2020 roku oraz biletów-cegiełek w ramach akcji #1912na108. Jeżeli 1 października będą jeszcze dostępne bilety na pojedynek z warszawskim zespołem, trafią do sprzedaży otwartej.

Na mecz Warta Poznań – Legia Warszawa ceny biletów są wyższe o 10 zł w porównaniu z wejściówkami na wcześniejsze spotkania w PKO Ekstraklasie. Dodatkowe środki uzyskane ze sprzedaży biletów klub przeznaczy na realizację celów, które zostały określone w opublikowanym niedawno “Planie rozwoju 2020-23”. Chodzi tu m.in. o rozwój sekcji amp futbolu, Akademii Warty Poznań oraz akcje prowadzone pod szyldem #SzanujZieleń, czyli inicjatywy wspierające ochronę środowiska naturalnego.

POBIERZ “PLAN ROZWOJU 2020-23”

Karnety – jesień 2020

Tylko do 30 września będzie prowadzona sprzedaż karnetów na 4 pozostałe do rozegrania domowe mecze Warty Poznań w PKO Ekstraklasie, w rundzie jesiennej sezonu 2020/21. Posiadacze karnetów mają zagwarantowane stałe, wybrane przez siebie, miejsce na stadionie. Przed każdym meczem dostaną informację o tym, że bilet na dane spotkanie jest już do pobrania w systemie. Przede wszystkim jednak zakup karnetu to oszczędność – wstęp na jeden mecz jest gratis w porównaniu z opcją nabywania biletów na poszczególne spotkania.

Ceny karnetów na mecze Warty Poznań

– dla kibiców, którzy w tym i poprzednim sezonie kupowali wejściówki na bilety.klubwarta.pl, również bilety wirtualne i cegiełki w ramach akcji #1912na108, i ich numer PESEL widnieje w systemie, karnet normalny na 4 jesienne spotkania kosztuje 75 zł (ulgowy 45 zł),

– dla pozostałych osób – karnet normalny na 4 mecze jest w cenie 90 zł (ulgowy 60 zł).

Nie drukuj – #SzanujZieleń

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców.

Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy obiekcie.

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich trwa niespełna godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe w niedzielę, 4 października:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 11:54); Przyjazd: Grąblewo (12:43), Grodzisk Wlkp. (12:48)

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 13:51); Przyjazd: Grąblewo (14:40), Grodzisk Wlkp. (14:45)

Samochodem na mecz Warty Poznań w Grodzisku Wlkp.

Na poniższej grafice prezentujemy plan stadionu w Grodzisku Wlkp. ze wskazanymi wejściami na poszczególne sektory oraz miejscami parkingowymi. Kibice, którzy przyjadą na mecz samochodami mogą skorzystać również z dużego parkingu, który znajduje się przy ul. Sienkiewicza. Jest on oddalony o stadionu o ok. 500 metrów, a przejście na obiekt nie powinno zająć więcej niż 5 minut.

Plan stadionu w Grodzisku Wlkp. - Warta Poznań

#WARTOwspierać. Kibicuj “Zielonym” w Grodzisku Wlkp.!