fbpx
VARTA AG Partnerem Projektów Społecznych Warty Poznań

Firma VARTA partnerem Warty Poznań

Miło nam poinformować, że firma VARTA Consumer Batteries Poland, ekspert w zakresie przenośnych źródeł energii, została Partnerem Projektów Społecznych Warty Poznań. Podpisana właśnie umowa obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Witamy w Zielonej Rodzinie!

Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Warta Poznań jako Partner Projektów Społecznych. Nasze hasło „Z VARTA Warto” w tym przypadku podwaja swoją moc. Jako jeden z wiodących, światowych ekspertów w dziedzinie mobilnej energii uważamy, że naszym obowiązkiem jest prowadzenie działań z zakresu odpowiedzialności społecznej! Programy Społeczne Warta Poznań, którym będziemy partnerować, doskonale wpisują się w ten cel i dają nadzieję na wspaniałą przyszłość polskiej piłki oraz zdrowia Polek i Polaków poprzez promowanie zdrowego trybu życia – mówi Mateusz Orkisz, Managing Director VARTA Consumer Batteries Poland.

Warta Poznań w swoim „Planie Rozwoju 2020-23” stawia na inicjatywy zaangażowane społecznie, m.in. aktywizację seniorów, promowanie zdrowych nawyków w codziennym życiu, walkę z wykluczeniami, wspieranie osób z niepełnosprawnościami, dbanie o środowisko naturalne. Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się pozyskać tak renomowanego partnera do realizowania tego typu projektów.

Grupa VARTA AG, w skład której wchodzi VARTA Consumer Batteries Poland, wytwarza i prowadzi sprzedaż szerokiego portfolio bateryjnego, na które składają się: mikro ogniwa, ogniwa konsumenckie, systemy magazynowania energii oraz rozwiązania o szerokim spektrum zastosowania, dopasowane do potrzeb klienta. Będąc liderem technologicznym, VARTA AG ustanawia standardy branżowe w kluczowych dziedzinach.

Obecnie Grupa VARTA AG zatrudnia prawie 4 tysiące pracowników. Łącznie z pięcioma zakładami produkcyjnymi i wytwórczymi w Europie i Azji oraz centrami dystrybucyjnymi w Azji, Europie i Stanach Zjednoczonych, oddziały operacyjne VARTA AG działają obecnie w ponad 75 krajach na całym świecie.

Nazwa firmy VARTA jest kojarzona z hasłem „Made in Germany”, a więc oznacza również jakość i doświadczenie, które są cenione na całym świecie od ponad 130 lat. Niezależnie od tego, czy są to baterie konsumenckie, akumulatorki, ładowarki czy power banki – te produkty cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów.