fbpx
Aukcja charytatywna na rzecz amp futbolu Warty Poznań

Weź udział w aukcjach charytatywnych na rzecz amp futbolistów Warty Poznań

Wylicytuj na Allegro jedną z trzech fotografii z wystawy „Amp futbol w Poznaniu” i koszulki piłkarzy Warty Poznań – zysk z tych charytatywnych aukcji trafi do amp futbolistów „Zielonych”. #WARTOpomagać!

Zespół Warty Poznań przygotowuje się już do swojego drugiego sezonu w Amp Futbol Ekstraklasie. Sekcja została założona w grudniu 2019 roku, a w debiutanckim sezonie drużyna zajęła czwarte miejsce w kraju, zdobywając pierwsze punkty nie tylko w lidze, ale także w Pucharze Polski.

Zespół trenuje co 2 tygodnie, a weekendowe zgrupowania odbywają się w Poznaniu. Zawodnikom spoza stolicy Wielkopolski zapewniamy na nocleg, staramy się pomóc w sfinansowaniu dojazdów. Czarek, jeden z graczy, na każdy trening dojeżdża 250 km w jedną stronę, a nie opuścił żadnych zajęć!

Zbudowanie całej infrastruktury i zdobycie niezbędnego wyposażenia jest jednak dużo trudniejsze, niż się wydaje. Naszym piłkarzom potrzebne są specjalne kule ortopedyczne, dzięki którym z zachowaniem bezpieczeństwa będą mogli walczyć na boisku.

Jako Fundacja Warty Poznań uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy wspólnie z siepomaga.pl. Zbieramy środki niezbędne do tego, żeby sekcja amp futbolu mogła się rozwijać. Chodzi nie tylko o realizację celów sportowych, ale także przeprowadzenie szeregu inicjatyw, które mają na celu przeciwdziałanie wykluczeniom. Potrzebujemy do tego sprzętu, specjalistów od rehabilitacji, pieniędzy na opłacenie bazy treningowej i koniecznej logistyki.

Na aukcje charytatywne Allegro trafiły właśnie fotografie, które były prezentowane w listopadzie ubiegłego roku na wystawie „Amp futbol w Poznaniu”. Klub zorganizował ją wspólnie z Fundacją Vox Artis oraz centrum Concordia Design. Na wystawie znalazło się kilkanaście zdjęć z życia nie tylko drużyny Warty Poznań, ale również amp futbolowej reprezentacji Polski.

Teraz 3 oryginalne fotografie z tej wystawy mogą być Twoje. Na jednej z nich jest np. Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, najlepszy piłkarz świata, który wspiera rozwój amp futbolu.

Ponadto, na innych aukcjach można wylicytować oryginalne koszulki piłkarzy Warty Poznań z tego sezonu PKO Ekstraklasy. Wierzymy, że #WARTOpomagać i gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w licytacjach. Można zdobyć nie tylko wspaniałą pamiątkę, ale też wesprzeć szczytny cel. Dziękujemy!

Wejdź na aukcje charytatywne Allegro na rzecz amp futbolistów Warty Poznań