fbpx
Zostań skautem wideo w Warcie Poznań

Zostań skautem wideo w Warcie Poznań

Potrafisz dobrze ocenić potencjał zawodnika? Masz doświadczenie w pracy w roli skauta? Jesteś osobą ambitną i chcesz się rozwijać? Jeśli tak, to zgłoś się do Warty Poznań. W związku z rozwojem Klubu szukamy pracowników do działu skautingu wideo.

Rozbudowa działu skautingu i jeszcze lepsza analiza możliwości potencjalnych nowych zawodników „Zielonych” to jedno z kluczowych założeń „Planu Rozwoju 2020-23” Warty Poznań. Realizacja tych celów nie będzie możliwa bez odpowiednich ludzi, którzy są ambitni i chcą się rozwijać – tak jak wszyscy w Zielonej Rodzinie.

Nowe osoby zatrudnione w dziale skautingu wideo będą odpowiedzialne za wyszukiwanie, obserwację i dostarczanie raportów na temat piłkarzy, którzy mogą wzmocnić zespół Warty Poznań. Wymagamy doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku. Oczekujemy dyspozycyjności w wymiarze 15-20 godzin w tygodniu. Oferujemy płatny, miesięczny staż, po którym zostanie podpisana umowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: k.czyzycki@wartapoznan.pl i podanie w tytule „Skaut wideo”. Czekamy na zgłoszenia do 10 września 2021 roku. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.